Skip to content Skip to footer
Park linowy położony jest w przepięknym Łagowie.

W parku linowym oferowane są 3 różne stopnie trudności tak, aby każdy mógł wypróbować swoje możliwości.

Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z parku linowego wyłącznie w towarzystwie rodzica/opiekuna prawnego lub po uzyskaniu jego pisemnej zgody.

Ponieważ park dysponuje trzema trasami na trzech różnych poziomach wysokości i trudności naprawdę każdy może skorzystać z atrakcji. Zostaniesz wyposażony w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (kask, uprząż z karabinkami i bloczkiem do zjazdu na tyrolkach) i odpowiednio przeszkolony na trasie szkoleniowej przez instruktorów, którzy cały czas będą czuwali nad twoim bezpieczeństwem. Ubierz się proszę w wygodne ale odpowiednie ubranie (długi rękaw, długie spodnie, sportowe buty). Pamiętaj że w czasie wspinaczki twoje ubranie może się pobrudzić lub uszkodzić.

Park został zbudowany przez profesjonalną firmę wyspecjalizowaną na budowie parków linowych w całej Europie. Odbiór inauguracyjny został przeprowadzony przez TÜV Rheinland i instruktorzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez instruktora alpinizmu. Sprzęt asekuracyjny (firmy PETZL) i liny konstrukcyjne odpowiadają najwyższym standardom europejskim. Po przeszkoleniu i przestrzeganiu regulaminu będziesz mógł bezpiecznie przejść wszystkie trasy.

Wiek twojego dziecka nie jest istotny. Ważne jest, aby ono mogło samodzielnie używać sprzęt i dosięgnąć linę asekuracyjną jednoręcznie na wysokości 150cm. Polecamy jednak aby dziecko miało co najmniej 7 lat. Pamiętaj że jako rodzic lub opiekun prawny odpowiadasz za dziecko co oświadczasz pisemnie.

Z parku można korzystać w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Jedynie przy burzy i silnym wietrze wstęp na park linowy ze względu na bezpieczeństwo jest zabroniony.

Zdjęcia: parklinowy-lagow.pl

Atrakcje w najbliższej okolicy

21 km

Adresul. Podgórna, 66-220 Łagów LubuskiOdległość21 kmLokalizacjaMapa GoogleWięcejwww.parklinowy-lagow.plShare