DLACZEGO MY

Wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi

Komfort dla Ciebie i Twoich bliskich

PLAŻOWY ZAKĄTEK

… to miejsce, które zaczaruje każdego

Jeśli chcesz dobrze wypocząć, zrelaksować się i odprężyć, zapraszamy do nowo wybudowanych, komfortowo i estetycznie urządzonych drewnianych domków całorocznych położonych w Lubrzy zaledwie 50m od jeziora.

Nasza propozycja to ucieczka od tłumnych domów wczasowych, gwarnych pensjonatów, drogich hoteli. To prawdziwy luksus prywatności w niewygórowanej cenie!

Wakacje dla Ciebie i Twojej rodziny

W miejscu pełnym pozytywnych emocji, pięknych krajobrazów i przyjaznych ludzi, powstały domki „Plażowy Zakątek”.

„Plażowy Zakątek” to miejsce, w którym nasi Goście będą cieszyć się prawdziwą beztroską, czerpiąc radość z bliskości natury, ekologii i piękna.

Domki nasze położone są nad pięknym jeziorem Goszcza. Plaża jest tutaj rewelacyjnie urządzona, z dużym placem zabaw dla dzieci, boiskiem do siatkówki plażowej, siłownią, ławeczkami i stolikami dla rodziców. Turystycznie: bajka!

Nasze domki wyróżniają się wśród innych precyzyjnym wykonaniem, doskonałym wyposażeniem oraz bardzo atrakcyjnym położeniem obiektu.

Wygodne, nowoczesne wnętrza urządzone z myślą o komforcie gościa sprawiają, że wypoczynek tutaj nabiera zupełnie innego znaczenia. Oferujemy odpoczynek na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających gości.

Każdy budynek jest klimatyzowany posiada aneks kuchenny, przestronną łazienkę oraz niezależny, wygodny i zadaszony taras.

Atrakcyjne urządzony plac zabaw, na którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się i spędzać czas, będąc blisko swoich rodziców.

Nasze domki są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Teren ośrodka został ogrodzony, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Dysponujemy miejscem zabaw oraz szerokim zielonym placem, w obrębie którego dzieci mogą się swobodnie bawić na świeżym powietrzu.

Skoro nasze dzieci mają swój kącik zabaw, to nam się też coś należy. W czasach aktywnego życia – ruch i sport jest wskazany.

Ktoś pomyśli, że Domki nad jeziorem to tylko wylegiwanie się na plaży… otóż nie – na części naszego obiektu przygotowaliśmy dla Państwa piaszczyste boisko do siatkówki plażowej.

Siatkówka to fantastyczna, letnia aktywność – można się poruszać, dobrze bawić i opalić za jednym zamachem.

Wieczorami można miło spędzić czas przy specjalnie do tego przygotowanym miejscu na ognisko z ławeczkami.

Nic bardziej nie integruje, nie odpręża i nie wzmacnia przyjaźni jak wspólne OGNISKO! Miła atmosfera, widok ognia, zapach dymu, pieczenie kiełbasek, a nawet wspólne śpiewy!!! Tego u nas nigdy nie zabraknie…

Polecamy aktywne spacery oraz marsze Nordic walking na łonie natury po okolicznych lasach.

W celu zapewnienia komfortowego wypoczynku w PLAŻOWYM ZAKĄTKU, w cenie pobytu, dla naszych Gości udostępniamy:

łódkę wiosłową z kapokami, wędki typu „bat”, zestaw do badmintona, hulajnogę dla dzieci, leżaki plażowe, grill oraz drewno na ognisko.

Nasze całoroczne domki w bardzo atrakcyjnym położeniem obiektu zaledwie 50 m od jeziora.
Wygodne, nowoczesne wnętrza urządzone z myślą o komforcie naszych gości.
Oferujemy odpoczynek na najwyższym poziomie dla najbardziej wymagających gości.

Dzieci to nasi najmilsi goście

Nasze domki są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Teren ośrodka został ogrodzony, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. Dysponujemy miejscem zabaw oraz szerokim zielonym placem, w obrębie którego dzieci mogą się swobodnie bawić na świeżym powietrzu.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy drewniany plac zabaw, który zawiera mnóstwo atrakcji dla dzieci. Bezpieczne zabawki sprawią, że twoje dziecko nie będzie się nudzić.

Każdy z naszych najmłodszych gości znajdzie coś dla siebie a rodzice trochę odpoczynku i relaksu.

IDEALNE WAKACJE I NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

ZAPLANUJ SWÓJ URLOP JUŻ DZIŚ!

Serdecznie zapraszamy do „PLAŻOWEGO ZAKĄTKA”, gdzie czas płynie wolniej…